Понеділок, 25.05.2020, 17:08

Ви увійшли як Гость | Група "Гости" | RSS

Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Категорії розділу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Головна » 2011 » Січень » 16 » Вітаємо наших переможців!
15:40
Вітаємо наших переможців!

ВІТАЄМО   ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД!
(2010-2011 навчальний рік)
Економіка:
  • Гребньова Олеся, 11-А кл.  (ІІІ місце)
  • Драпій Ганна, 11-А кл.  (ІІІ місце)
  • Бакалець Людмила, 11-А кл.  (ІІІ місце)
Географія
  • Нікітін Сергій, 7-Б кл. (ІІ місце)
  • Скляр Артур, 7-А кл. (ІІ місце)
  • Бовкун Наталія, 9-Б кл. (ІІІ місце)
  • Осипова Тетяна, 8-Б кл. (ІІІ місце)
  • Васюк Микола, 11-А кл. (ІІ місце)
Біологія
  • Козак Тамара, 8-В кл. (І місце)
  • Осипова Тетяна, 8-Б кл. (ІІІ місце)
  • Заводник Наталія, 9-В кл. (ІІІ місце)
  • Ковальчук Світлана, 10-А кл. (ІІІ місце)
  • Васюк Микола, 11-А кл. (ІІІ місце)
Хімія
  • Чорний Андрій, 10-А кл. (ІІІ місце)
  • Ковальчук Світлана, 10-А кл. (ІІІ місце)
  • Драмарецька Юлія, 11-А кл. (ІІІ місце)
Українська мова і література
  • Кравець Ірина, 6-Б кл. (ІІ місце)
  • Гребньова Олександра, 6-Б кл. (ІІ місце)
  • Даценко Ольга, 7-В кл. (І місце)
  • Погорєлова Анастасія, 7-В кл. (ІІІ місце)
  • Шумік Ірина, 7-Б кл. (ІІ місце)
  • Заводник Наталія, 9-В (ІІ місце)
Фізика
  • Бородатов Роман, 8-В кл. (ІІІ місце)
  • Козак Тамара, 8-В кл. (ІІ місце)
  • Тарасенко Олексій, 9-А кл. (ІІІ місце)
  • Шульга Петро, 9-Б кл. (ІІ місце)
  • Кулібаба Тетяна, 10-А кл. (ІІІ місце)
Математика
  • Харченко Павло, 6-В кл. (ІІІ місце)
  • Шульга Анна, 7-Б кл. (ІІІ місце)
  • Мамзін Юрій, 7-В кл. (ІІ місце)
Комп'ютерна графіка
  • Чепурко Тетяна, 8-Б кл. (ІІІ місце)
  • Романченко Кароліна, 9-В кл. (ІІ місце)
Web-дизайн
  • Драпій Ганна, 11-А кл. (І місце)
  • Птуха Дарина, 10-А кл. (ІІ місце)
Правознавство
  • Басмат Лідія, 9-В кл. (ІІІ місце)
  • Горлов Костянтин, 9-В кл. (ІІІ місце)
  • Бовкун Наталія, 9-Б кл. (ІІІ місце)
  • Лєбєдєва Аліна, 10-А кл. (ІІ місце)
  • Васюк Микола, 11-А кл. (ІІІ місце)
  • Мансілья Дженіфер, 10-А кл. (ІІ місце)
  • Волкова Рената, 10-А кл. (ІІІ місце)
Образотворче мистецтво
  • Прокопчук Ірина, 7-В кл. (І місце)
Трудове навчання
  • Середюк Світлана, 9-Б кл. (ІІІ місце)
Світова література
  • Шумік Ірина, 7-Б кл. (ІІІ місце)
  • Осипова Тетяна, 8-Б кл. (ІІІ місце)
  • Белікова Катерина, 8-А кл. (ІІІ місце)
  • Заводник Наталія, 9-В кл. (І місце)
Переглядів: 434 | Додав: TanaT | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук

Календар
«  Січень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Архів записів

Друзі сайту

Освітній портал



Copyright MyCorp © 2020