Субота, 22.07.2017, 22:42

Ви увійшли як Гость | Група "Гости" | RSS

Головна | Наші досягнення | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Категорії розділу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Наші досягнення у 2011/2012 н.р.


22 грудня в актовій залі нашої гімназії відбулося нагородження переможців шкільного етапу олімпіад. 

Всі переможці отримали грамоти та пам’ятні подарунки. Вітаємо наших гімназистів з перемогою та бажаємо успіхів у наступних етапах олімпіад!

Список переможців у прикріпленому файлі




14 грудня у Київському палаці дітей та юнацтва відбувся відбірковий етап «Інтелект-турніру» для школярів м.Києва.
Команда гімназії "ЧОМУЧКИ" посіла І місце 







Наші досягнення у 2010/2011 н.р.


11 березня команда гімназії "Чомучки" взяла участь і перемогла у відбірковому етапі гри для школярів "Інтелект-турнір". Вітаємо переможців та учасників фіналу:
Тарасенко Олексій (9-А кл.) - капітан команди
Костюк Яна (8-А кл.)
Козак Тамара (8-В кл.)
Бородатов Роман (8-В кл.)
Лондон Аліна (8-А кл.)
Харчова Євдокія (9-в кл.)



26 листопада  2010  року  було  проведено  Всеукраїнський  інтерактивний природничий конкурс "КОЛОСОК” для учнів 2-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів. У цьому конкурсі взяли участь майже 250 тис. школярів. Учні нашої гімназії брали активну участь в конкурсі та отримали сертифікати "Золотий Колосок" та "Срібний колосок".
 
«Золотим Колоском» нагороджено:
1.    Заводник Владислава – 2-В клас;
2.    Погорілець Евеліну – 2-В клас;                        
3.    Редько Діану-Катерину – 2-В клас;
4.    Яковенка Андрія – 4-В клас.

«Срібним Колоском» нагороджено:
1.    Шевчука Віталія – 3-А клас;                              
2.    Мартиненко Маргариту – 3-А клас;
3.    Блищіка Даніла – 4-А клас;
4.    Лісогор Альону – 4-А клас;
5.    Мандрика Даніїла – 4-А клас;
6.    Слєпцова Олександра – 4-А клас;
7.    Ямкового Олександра – 4-А клас;
8.    Іванова Івана – 4-Б клас;
9.    Барбон Єлизавету – 4-В клас;
10.    Бродську Анну – 4-В клас;
11.    Хабатюк Юлію – 4-В клас;
12.    Нечитайла Богдана – 7-А клас;
13.    Шумік Ірину – 7-Б клас;
14.    Рєзанова Олександра – 7-Б клас;
15.    Марусич Анастасію – 8-А клас;
16.    Телев’як Тетяну – 8-А клас;
17.    Якушко Ірину – 8-А клас;
18.    Ленську Ганну – 8-Б клас;
19.    Чепурко Тетяну – 8-Б клас;
20.    Козак Тамару – 8-В клас;
21.    Янковського Яна – 8-В клас;
22.    Вознюк Олену – 9-А клас;
23.    Тарасенка Олексія – 9-А клас;
24.    Лавриненка Тимофія – 9-Б клас;
25.    Починка Микиту – 9-Б клас;
26.    Михайлівську Юлію -  9-В клас;
27.    Харчову Євдокію – 9-В клас;
28.    Сушка Дмитра – 9-В клас;
29.    Арман Наталію – 9-В клас;
30.    Хачатрян Аліну – 9-В клас.




ВІТАЄМО   ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД!
(2010-2011 навчальний рік)

Економіка:
    * Гребньова Олеся, 11-А кл.  (ІІІ місце)
    * Драпій Ганна, 11-А кл.  (ІІІ місце)
    * Бакалець Людмила, 11-А кл.  (ІІІ місце)

Географія
    * Нікітін Сергій, 7-Б кл. (ІІ місце)
    * Скляр Артур, 7-А кл. (ІІ місце)
    * Бовкун Наталія, 9-Б кл. (ІІІ місце)
    * Осипова Тетяна, 8-Б кл. (ІІІ місце)
    * Коваль Артем, 11-А кл. (ІІ місце)
 
   * Васюк Микола, 11-А кл. (ІІ місце)

Біологія
    * Козак Тамара, 8-В кл. (І місце)
    * Осипова Тетяна, 8-Б кл. (ІІІ місце)
    * Заводник Наталія, 9-В кл. (ІІІ місце)
    * Ковальчук Світлана, 10-А кл. (ІІІ місце)
    * Васюк Микола, 11-А кл. (ІІІ місце)

Хімія
    * Чорний Андрій, 10-А кл. (ІІІ місце)
    * Ковальчук Світлана, 10-А кл. (ІІІ місце)
    * Драмарецька Юлія, 11-А кл. (ІІІ місце)

Українська мова і література
    * Кравець Ірина, 6-Б кл. (ІІ місце)
    * Гребньова Олександра, 6-Б кл. (ІІ місце)
    * Даценко Ольга, 7-В кл. (І місце)
    * Погорєлова Анастасія, 7-В кл. (ІІІ місце)
    * Шумік Ірина, 7-Б кл. (ІІ місце)
    * Заводник Наталія, 9-В (ІІ місце)

Фізика
    * Бородатов Роман, 8-В кл. (ІІІ місце)
    * Козак Тамара, 8-В кл. (ІІ місце)
    * Тарасенко Олексій, 9-А кл. (ІІІ місце)
    * Шульга Петро, 9-Б кл. (ІІ місце)
    * Кулібаба Тетяна, 10-А кл. (ІІІ місце)

Математика
    * Харченко Павло, 6-В кл. (ІІІ місце)
    * Шульга Анна, 7-Б кл. (ІІІ місце)
    * Мамзін Юрій, 7-В кл. (ІІ місце)

Комп'ютерна графіка
    * Чепурко Тетяна, 8-Б кл. (ІІІ місце)
    * Романченко Кароліна, 9-В кл. (ІІ місце)

Web-дизайн
    * Драпій Ганна, 11-А кл. (І місце)
    * Птуха Дарина, 10-А кл. (ІІ місце)

Правознавство
    * Басмат Лідія, 9-В кл. (ІІІ місце)
    * Горлов Костянтин, 9-В кл. (ІІІ місце)
    * Бовкун Наталія, 9-Б кл. (ІІІ місце)
    * Лєбєдєва Аліна, 10-А кл. (ІІ місце)
    * Васюк Микола, 11-А кл. (ІІІ місце)
    * Мансілья Дженіфер, 10-А кл. (ІІ місце)
    * Волкова Рената, 10-А кл. (ІІІ місце)

Образотворче мистецтво
    * Прокопчук Ірина, 7-В кл. (І місце)

Трудове навчання
    * Середюк Світлана, 9-Б кл. (ІІІ місце)

Світова література
    * Шумік Ірина, 7-Б кл. (ІІІ місце)
    * Осипова Тетяна, 8-Б кл. (ІІІ місце)
    * Белікова Катерина, 8-А кл. (ІІІ місце)
    * Заводник Наталія, 9-В кл. (І місце)































































Команда гімназії № 179 м. Києва "ЧОМУЧКИ" посіла І місце в районній інтелектуальної гри "Інтелект-турнір" (серед тринадцяти шкіл Голосіївського району).

Учасники команди

Тарасенко Олексій (9-А кл.)
Костюк Яна (8-А кл.)
Козак Тамара (8-В кл.)
Бородатов Роман (8-В кл.)
Лондон Аліна (8-А кл.)
Макаренко Ольга (9-А кл.)





Команда гімназії № 179 м.Києва  "Радикали" посіла ІІ місце в районній інтелектуальній грі "Розумовський".

Учасники команди:


Абрасімов Ярослав (10-А)
Кулібаба Тетяна (10-А)
Ковальчук Світлана (10-А)
Сівков Даніїл (10-А)
Кушнірук Михайло (10-А)
Васюк Микола (10-А
)


Пошук

Календар
«  Липень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Архів записів

Друзі сайту

Освітній портал



Copyright MyCorp © 2017