Субота, 22.07.2017, 22:40

Ви увійшли як Гость | Група "Гости" | RSS

Головна | Графік гуртків | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Категорії розділу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Розклад

роботи гуртків

на 1 семестр 2013-2014 навчального року

№ за/п

Назва гуртка

Режим роботи

1

Зразковий гурток

«Петриківський розпис»

Початковий рівень

Понеділок, четвер 14.30-16.30

Основний рівень

Вівторок, п’ятниця 14.30-16.30

Високий рівень

Понеділок,вівторок, четвер 16.30-18.30

2

Спортивно-хореографічний ансамбль «Промінець»

Початковий рівень 1року навчання

Вівторок, четвер 13.00-15.00

Початковий рівень 2 року навчання

Понеділок, середа 14.00-16.00

Основний рівень 2 року навчання

Вівторок, четвер 17.00-19.00

Основний рівень 3 року навчання

Вівторок, четвер 15.00-17.00

3

Футбол

Понеділок 14.30-16.30

Вівторок 14.30-16.30

Четвер 14.30-16.30

4

Театральний гурток шоу-мініатюр

Початковий рівень 1року навчання – 1 група

Вівторок, четвер 14.30-16.30

Початковий рівень 1року навчання – 2 група

Вівторок, четвер 16.30-18.30

5

Греко – римська боротьба

1 група основного рівня 1 року навчання

Понеділок, середа 16.00-18.00

2 група основного рівня 1 року навчання

Середа 18.00-20.00, п’ятниця 16.30-18.30

6

Гурток сучасного

та спортивного танцю

Початковий рівень 1року навчання

Вівторок, четвер 15.00-17.00

Початковий рівень 2 року навчання

Вівторок, четвер 17.00-19.00

Основний рівень 1року навчання

Понеділок, середа 15.00-17.00

7

Хоровий гурток

Початковий рівень

Вівторок 13.30-15.30

Четвер 14.30-16.30

8

Легка атлетика

Понеділок, середа 18.00-20.00

Вівторок, четвер 18.00-20.00

9

Баскетбол

Середа, п’ятниця 15.15-17.15


Молдавська Олена Семенівна

Зразковий гурток «Петриківський розпис»

Початковий рівень

Понеділок, четвер 14.30-16.30

Основний рівень

Вівторок, п’ятниця 14.30-16.30

Високий рівень

Понеділок,вівторок, четвер 16.30-18.30
кабінет № 116

Денисевич Тетяна Тимофіївна

гурток «Вокальний спів»

Початковий рівень

Вівторок 13.30-15.30

Четвер 14.30-16.30
кабінет 406

Коробко Ірина Федорівна

спортивно-хореографічний ансамбль «Промінець»

Початковий рівень 1року навчання

Вівторок, четвер 13.00-15.00

Початковий рівень 2 року навчання

Понеділок, середа 14.00-16.00

Основний рівень 2 року навчання

Вівторок, четвер 17.00-19.00

Основний рівень 3  року навчання

Вівторок, четвер 15.00-17.00

малий спортивний зал

Габрієльчик  Людмила Анатоліївна

театральний гурток шоу-мініатюр

Початковий рівень 1року навчання – 1 група

Вівторок, четвер 14.30-16.30

Початковий рівень 1року навчання – 2 група

Вівторок, четвер 16.30-18.30

Щербина Олена Михайлівна

гурток сучасного та спортивного танцю «Fire Dance»

Початковий рівень 1року навчання

Вівторок, четвер 15.00-17.00

Початковий рівень 2 року навчання

Вівторок, четвер 17.00-19.00

Основний рівень 1року навчання

Понеділок, середа 15.00-17.00

середній спортивний зал
Невєров Олександр Володимирович

футбол

Понеділок  14.30-16.30

Вівторок  14.30-16.30

Четвер  14.30-16.30

великий спортивний зал

Машковський Ігор Борисович

греко-римська боротьба

1 група основного рівня 1 року навчання

Понеділок, середа 16.00-18.00

2 група основного рівня 1 року навчання

Середа 18.00-20.00, п’ятниця 16.30-18.30

малий спортивний зал

Резанов Євген Анатолійович

Мягких Катерина Андріївна

легка атлетика

Понеділок  18.00-20.00

Вівторок 18.00-20.00

Четвер 18.00-20.00

Пятниця 18.00-20.00

великий спортивний зал

Попович Олександр Васильович

баскетбол

Середа  15.15-17.15

П’ятниця 15.15-17.15

великий спортивний зал

Пошук

Календар
«  Липень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Архів записів

Друзі сайту

Освітній портал



Copyright MyCorp © 2017