П`ятниця, 29.03.2024, 12:35

Ви увійшли як Гость | Група "Гости" | RSS

Головна | | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Категорії розділу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Головна » Архів матеріалів

Головне управління освіти і науки КМДА започатковує новий фотоконкурс «Дитина в очікуванні свята». Він буде проходити з 20 листопада до 29 грудня 2010 року на сайті www.guon.kiev.ua (розділ «Фотогалерея»).
На конкурс подаються фотороботи із зазначенням назви, прізвища, ім’я, по-батькові автора, контактного телефону. Переможці конкурсу визначатимуться шляхом відкритого голосування. За результатами фотоконкурсу буде організовано виставку робіт-переможців. Фотографії дітей можуть брати участь у конкурсі виключно за письмовою згодою батьків.
Учні нашої гімназії за додатковою інформацією можуть звернутися в каб. №223 до Ткаченко Т.Б.
Переглядів: 644 | Додав: TanaT | Дата: 11.12.2010 | Коментарі (0)


img

У  зв′язку  з  надходженням  великої  кількості  звернень  роз′яснюємо, що реєстрація бажаючих взяти участь у зовнішньому оцінюванні 2011 р. розпочнеться 1 січня 2011 р.

Український центр оцінювання якості освіти надасть можливість кожному абітурієнту зареєструватися самостійно або з допомогою реєстратора на пунктах реєстрації. Пункти реєстрації розпочнуть працювати 4 січня.

Більш  детальна  інформація  про  порядок  самостійної  реєстрації  та  дислокацію  пунктів  реєстрації  буде  розміщена  на  нашому  сайті  та  сайтах  регіональних  центрів  оцінювання  якості  освіти  20  грудня  2010 р.

За матеріалами сайту http://testportal.gov.ua/


Переглядів: 570 | Додав: TanaT | Дата: 05.12.2010 | Коментарі (0)


    

   17 листопада 2010 року відповідно до плану роботи управління освіти і науки Голосіївської районної у м. Києві державної адміністрації СЗШ № 286 гостинно відчинила двері для директорів загальноосвітніх навчальних закладів району. Педагогічний колектив радо зустрічав гостей на семінарі-практикумі «Створення здоров´язберігаючого середовища у навчальному закладі».

   Зі словами вітання до учасників семінару звернулася начальник Голосіївського управління освіти Ірина Чернілевська. Також гостей вітала директор школи Людмила Марченко. Вона презентувала роботу свого навчального закладу, який з 2005 року включено до реєстру Європейської мережі Шкіл сприяння здоров’ю. Людмила Марченко наголосила на тому, що оздоровча функція школи не обмежується проведенням конкурсів, періодичними медичними профілактичними заходами, вона має органічно вплітатися в щоденну канву звичайного життя освітнього закладу, створюючи ситуацію позитивної взаємообумовленості здоров’я і навчання, коли навчально-виховна діяльність сприяє збереженню і зміцненню здоров’я дітей.
У ході семінару директори ознайомилися з роботою Школи сприяння здоров’я у дії: відвідали уроки з використанням здоров’язберігаючихх компонентів, побували на сеансі аромотерапії, які систематично проводяться з метою оздоровлення для учнів школи, ознайомилися з матеріально-технічною базою ШСЗ: кабінетами хореографії, залом ЛФК, спортивною базою ( 2 спортивними ігровими залами, 2 гімнастичними дзеркальними залами, тренажерним залом), оснащеними предметними кабінетами, сучасною їдальнею, оформленням школи.
   Приємним сюрпризом для учасників семінару стала презентація мистецького проекту «Країна здоров’я». Пісні, танці, виступи шкільної Ради лідерів та нікого не залишили байдужим.

   Підводячи підсумки, учасники семінару зазначили: процес здоров’ярозбудови і здоров’ятворчості – справа непроста і довготривала, та висловили сподівання, що районна мережа Шкіл сприяння здоров’ю буде розширюватись. Саме такий підхід допоможе виховати здорове духом і тілом покоління, майбутнє нашої держави.

За матеріалами www.guon.kiev.ua

Переглядів: 715 | Додав: TanaT | Дата: 23.11.2010 | Коментарі (0)


У Києві стартує масштабний, молодіжний проект для учнів шкіл столиці - «Шкільний кубок Києва з комп'ютерних ігор». Організаторами проекту виступають триразові чемпіони світу з комп'ютерного спорту - команда NAVI (http://navi-gaming.com) і найсучасніший ігровий центр в Європі - «Київ Кібер Спорт Арена» (http://club.cyberarena.tv ).

    У рамках проекту, команди, сформовані з учнів старших класів, зможуть взяти участь у змаганнях з комп'ютерного спорту у спеціалізованому ігровому центрі - «Київ Кібер Спорт Арена». Найцікавіші ігри турніру пройдуть на справжній киберспортівной сцені. У рамках турніру заплановані зустрічі та семінари для учнів з триразовими чемпіонами світу - NaVi, з представниками корпорації Intel, а також екскурсії на завод з виробництва комп'ютерів.

   Турнір проходить за підтримки Міністерства Освіти і Науки України, Головного управління освіти і науки КМДА. 

Крім цінних призів від партнерів, переможці турніру отримають запрошення на фінальну частину «Чемпіонату Європи з Комп'ютерним Ігор - Intel Extreme Masters (www.intelextrememasters.com ), яка пройде в Києві, за участю найсильніших гравців і команд в 3 ігрових дисциплінах. Фінальна частина Intel Extreme Masters пройде 20-23 січня в ігровому центрі «Київ Кібер Спорт Арена».

За матеріалами сайту www.guon.kiev.ua

Переглядів: 608 | Додав: TanaT | Дата: 23.11.2010 | Коментарі (0)


   1 грудня 2010 року о 10:00 у Ліцеї міжнародних відносин №51 відбудеться презентація підручника з країнознавства для 10 класів "Meet Great Britain”.
   Повноцінне вивчення іноземної мови неможливе без ознайомлення учнів з історією, культурою, звичаями і реаліями країни, мова якої вивчається.  Спеціальні вітчизняні підручники з країнознавства відсутні. У діючих підручниках з англійської мови країнознавчої інформації недостатньо. Саме це викликало необхідність створення комплексу підручників "Meet Great Britain”, "Meet the USA”. У його створенні брали участь учителі англійської мови Ліцею міжнародних відносин №51 Вигран Олена Федорівна, Гербова Світлана Костянтинівна, Крупська Ірина Львівна, Теленкова Світлана Іванівна, Володіна Лариса Леонідівна. Загальну координацію і редакцію проекту здійснила Константинова Єлена Миколаївна. Підручники "Meet Great Britain”, "Meet the USA” відповідають Програмі середньої загальноосвітньої школи з поглибленим вивченням іноземної мови. Вони готують учнів до складання диференційованого заліку, створюють умови для формування навичок науково-дослідницької діяльності. 
     Країнознавство не є курсом англійської мови. Це – предмет, який викладається англійською мовою. 
Автори враховували відповідні критерії відбору та організації лексичного матеріалу (зокрема частотності, типовості, зразковості, репрезентативності, систематичності, відповідності навчальному процесу тощо) з метою забезпечення міцних і стабільних навичок і умінь з усіх видів мовленнєвої діяльності.
Список слів, розташований на початку теми, підкреслює потенційно невідомі слова для того, щоб читач звернув увагу на текст і не губив при цьому саме зміст.
   Самі тексти написані в дуже простій формі та в той же час інформативні, щоб читачу не було набридливо читати текст. 
Навчальні матеріали підручників автентичні і відповідають всім сучасним нормам, прийнятим у країні, мова якої вивчається, сприяють формуванню мовної, мовленнєвої та соціокультурної компетенції.
Увагу учнів привертають малюнки, карти, схеми та графіки. Вони сприяють тому, щоб учні ділилися враженнями один з одним.
   Підручники наповнені ілюстраціями та фотографіями, передбачається велика кількість виносок, символів для представлення соціокультурного та лінгвокраїнознавчого аспекту. 
Підбір вправ забезпечує можливість самостійного опрацювання вдома та подальшого заглиблення в матеріал, що вивчався в класі. Учні мають змогу проконтролювати себе. Підручник різнорівневий.

Автори передбачили діференційний підхід до опанування матеріалом. Учням середнього рівня знань вагому допомогу надають зразки (підстановчи таблиці), яки вчать виділяти головне, суттєве і сприяють кращому засвоєнню інформації.

За матеріалами сайту http://www.guon.kiev.ua


Переглядів: 6009 | Додав: TanaT | Дата: 23.11.2010 | Коментарі (0)


Вітаємо з Днем Народження вчителя англійської мови

Ларису Василівну Левченко!


Переглядів: 597 | Додав: Studentka | Дата: 21.11.2010 | Коментарі (1)


Ми вже писали про те, що нарешті МОН оголосило умови вступу до ВНЗ на наступний рік. 

Якщо порівнювати "правила гри" для ВНЗ на 2011 рік з попередніми, то варто зауважити, що кардинальних змін, які вразили б майбутніх абітурієнтів, немає.

Але в них все ж є моменти, в яких випускникам необхідно гарно розібратися. Тому ми вирішили проаналізувати всі зміни в правилах вступу та підсумували, що ж чекає на нинішніх абітурієнтів влітку. 


ПОДАЧА ПАПЕРІВ - МІСЯЦЬ 

Нагадаємо, що цього року випускникам на подачу документів було відведено лише два тижні. Прийом документів стартував 15 липня і, за правилами прийому 2010 року, повинен був завершитись 22 липня для тих, хто всупає за вузівськими вступними іспитами чи складає творчий конкурс, та 31 числа - для інших абітурієнтів. Але, як відомо, через небувалу спеку, невеликий термін для подачі документів і, як наслідок, величезні черги цей процес для більшості абітурієнтів став справжнім випробовуванням, тому терміни подачі продовжили до 5 серпня.
Гіркий досвід врахували, і вже в 2011 році подавати документи будуть цілий місяць. Почнуть з 1 липня, а закінчать 31 числа.

За матеріалами www.segodnya.ua

Читати докладніше...


Переглядів: 599 | Додав: TanaT | Дата: 20.11.2010 | Коментарі (0)




Одна з новинок вступної компанії 2011 - можливість заробити додаткові бали до сертифіката ЗНО та атестату. Їх отримають призери IV етапу Всеукраїнських олімпіад, а також призери ІІІ етапу Всеукраїнських конкурсів Малої академії наук (МАН).

Отже, олімпіадникам та "манівцям" до загальної кількості набраних балів за диплом 1-го ступеня (1-ше місце) додаватимуть 50 балів, за диплом 2-го ступеня (2-е місце) - 40, а за диплом 3-го ступеня (3-є місце) - 30 балів. Але ці бали вони отримають лише в тому випадку, коли будуть вступати на ту спеціальність, по якій вони зайняли свої призові місця.

Тобто, якщо призер по хімії буде вступати на філфак, на якому хімія - не профільний предмет, то його перемога не "спрацює", він не отримає ніяких додаткових балів.

Нагадаємо, що минулого року переможці олімпіад та "манівці", а також учасники міжнародних олімпіад йшли поза конкурсом. Зараз таке право залишилось лише в "міжнародників".

За матеріалами www.segodnya.ua

Детальніше


Переглядів: 809 | Додав: TanaT | Дата: 20.11.2010 | Коментарі (0)


Вітаємо з Днем народження вчителя початкових класів
Ларису Львівну Смирнову!

Переглядів: 610 | Додав: Studentka | Дата: 19.11.2010 | Коментарі (0)



18-20 листопада 2010 року у Києві у приміщенні Центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" (вул. Хрещатик, 2) відбудуться: щорічна Міжнародна спеціалізована виставка "Освіта та кар’єра – 2010" та виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" ("Education abroad"). 


На виставці відвідувачі зможуть:
- познайомитись з навчальними закладами та з перших рук одержати інформацію;
- довідатися про можливості набуття освіти в інших країнах, а також про програми навчання в закордонних навчальних закладах;
- зустрітися з представниками компаній-роботодавців, відвідати ярмарок вакансій, семінари, тренінги та консультації з питань працевлаштування;
- отримати вичерпну інформацію про міжнародні стипендії та гранти від міжнародних представництв та фондів;
- підібрати курси чи тренінги, програми навчання, необхідні для їх подальшого кар’єрного росту;
- ознайомитись з новинками навчальної, ділової та розвиваючої літератури.

Тематичні розділи виставки "Освіта та кар’єра-2010":
- вищі навчальні заклади Києва та України;
- професійно-технічні навчальні заклади, школи, коледжі;
- бізнес-освіта;
- навчальні центри та спеціалізовані курси;
- навчання за кордоном;
- навчальна, ділова та бізнес-література;
- технічні засоби навчання та оснащення навчальних закладів;
- дистанційна освіта;
- вакансії провідних компаній;
- міжнародний молодіжний туризм.

Тематичні розділи виставки "Education abroad":
- мовні курси;
- канікулярні програми;
- середня освіта;
- підготовка до вступу в університети;
- професійна підготовка та стажування;
- вища освіта;
- бізнес-програми.

Виставка надасть можливість всім бажаючим отримати об’єктивну інформацію "з перших вуст" щодо системи освіти різних країн, навчальних програм, умов вступу, фінансових вимог. У виставці візьмуть участь закордонні університети, бізнес–школи, коледжі, школи готельного господарства та туризму, середні школи, мовні школи, а також національні освітні асоціації різних країн світу.











Переглядів: 611 | Додав: TanaT | Дата: 18.11.2010 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 22 23 24 25 26 »
Пошук

Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Архів записів

Друзі сайту

Освітній портал



Copyright MyCorp © 2024